Chat with us, powered by LiveChat

Historia zakładu

Wytwarzanie i sprzedaż surowców dla przemysłu spożywczego stanowi istotną część działalności Mokate. Półprodukty spożywcze produkujemy w dwóch zakładach - w Żorach i w Ustroniu. Technologia produkcyjna i zbilansowane receptury wprowadziły Mokate do czołówki przedsiębiorstw, w globalnej skali stawiających na zmiany w profilu konsumpcji. W efekcie zabielacze stały się naszym sztandarowym produktem eksportowym, z wysoką dynamiką utrzymującą się rok po roku. Nasze półprodukty sprzedajemy w ponad 60 krajach świata. Szczególnie cenione na rynku europejskim są spieniacze Mokate, czyli wykwintne bazy do cappuccino, zapewniające wyjątkowo stabilną piankę. Mokate Ingredients to europejski producent zabielaczy do napojów, baz spieniających do cappuccino, koncentratów tłuszczowo - mlecznych, baz toppingowych. Firma Mokate to także największy polski producent cappuccino instant. W swojej ofercie posiadamy również kawy, napoje instant oraz czekoladę do picia – zapraszamy do obejrzenia naszych produktów na stronie internetowej www.mokate.com.pl. www.mokate.com.pl
Mokate to solidny partner w biznesie, dowodem tego są zarówno opinie klientów, jak i nagrody wręczane przez niezależne instytucje. Wyróżnia nas wysoka dbałość o klientów, a także innowacyjne produkty, tworzone według potrzeb klienta. Produkcja Mokate Ingredients opiera się na stosowaniu najnowszych technologii. Zapewniają one wysoką jakość naszych produktów i bezpieczeństwo, przy jednoczesnej ochronie środowiska naturalnego. Dużą wagę przykładamy do tworzenia wyjątkowych i nowoczesnych rozwiązań, które zaspokoją najwyższe nawet wymagania klientów. Dbają o to wykwalifikowani fachowcy, którzy czuwają nad zapewnieniem naszym produktom najwyższej jakości. Mokate tworzy produkty dostosowane do potrzeb partnerów a także doradza w kwestiach technologii i możliwości aplikacyjnych.

Doświadczony zespół

Wytwarzanie i sprzedaż surowców dla przemysłu spożywczego stanowi istotną część działalności Mokate. Półprodukty spożywcze produkujemy w dwóch zakładach - w Żorach i w Ustroniu. Technologia produkcyjna i zbilansowane receptury wprowadziły Mokate do czołówki przedsiębiorstw, w globalnej skali stawiających na zmiany w profilu konsumpcji. W efekcie zabielacze stały się naszym sztandarowym produktem eksportowym, z wysoką dynamiką utrzymującą się rok po roku. Nasze półprodukty sprzedajemy w ponad 60 krajach świata. Szczególnie cenione na rynku europejskim są spieniacze Mokate, czyli wykwintne bazy do cappuccino, zapewniające wyjątkowo stabilną piankę.

Artykuły

Piszą o nas

W Gazecie Prawnej: “O przyszłości branży produktów do maszyn vendingowych”

czytaj więcej

W Gazecie Prawnej: “O przyszłości branży produktów do maszyn vendingowych”

czytaj więcej

Gdzie można nas spotkać