Chat with us, powered by LiveChat

FOOD INGREDIENTS INDIA – MUMBAI 2019

6.03.2019

Indie – drugi, a kto wie czy nie pierwszy już, pod względem liczby ludności kraj świata – to rynek o niewątpliwie ogromnym potencjale. Z tej przyczyny, z pełną świadomością podjęliśmy decyzję o udziale po raz pierwszy w targach Food Ingredients India. Jest to największa, ale i jedyna impreza tego typu w Indiach, zorganizowana w roku 2019 w Mumbaju.

Targi były bardzo profesjonalnie przygotowane, zaś odwiedzający w większości okazali się osobami „z branży”. Z tej przyczyny od samego początku imprezy zespół Mokate Ingredients miał sporo pracy, obsługując potencjalnych klientów, którzy odwiedzali nasze stoisko. W dużym stopniu byliśmy zaskoczeni wiedzą oraz poziomem fachowości odwiedzających. Jednocześnie możemy śmiało ocenić zainteresowanie naszą ofertą jako wysokie (szczególnie w zakresie proszków tłuszczowych oraz spieniaczy). Już poza czasem wystawy, mieliśmy okazję odwiedzić kilka punktów handlowych, aby zapoznać się z indyjską „półką” premiksów kawowych, jakże inną od europejskiej (np. napoje 2in1 czy 3in1 są na niej rzadkością).

Dla Mokate Ingredients była to pierwsza okazja zaprezentowania swojej oferty na targach na rynku indyjskim. Projekt rozwoju sprzedaży jest w stadium wstępnym, niemniej jesteśmy przekonani, że dla każdej firmy, która chce zaistnieć na indyjskim rynku półproduktów spożywczych, udział w  Targach FI India jest obowiązkowy.